0плескu презuдeнтy! 11:00 рaнкy президент Зеленський повідомuв “гарячі новини” для українців після важливої зустрічі

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з послами країн «Великої сімки» та главами представництв Європейського Союзу та НАТО в Україні

Про це 24 липня повідомляє офіційне інтернет-представництво президента.

«Дякую представникам ваших країн за постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Сьогодні дуже складна ситуація, але у вас потужна, незмінна проукраїнська позиція», – наголосив Володимир Зеленський та подякував дипломатичним представникам за участь міжнародних спостерігачів у роботі на дострокових виборах до Верховної Ради.

«Це не перші вибори в Україні, які проходять мирно, демократично, і це завдяки, зокрема, міжнародним спостерігачам. Дякуємо за допомогу», – заявив президент.

Іноземні колеги готові надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яку раніше оголосив Зеленський, і яка має здобути необхідну підтримку нового складу Верховної Ради.

Володимир Зеленський розкрив учасникам зустрічі подробиці щодо ситуації на Донбасі та процесу розведення сил навколо Станиці Луганської. Президент переконаний, що необхідною передумовою для подальшого прогресу у врегулюванні конфлікту є чітке дотримання режиму припинення вогню.

Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський озвучив ім’я можливого нового генпрокурора країни. Одним з головних претендентів на держпосаду є заступник глави офісу президента Руслан Рябошапка. Про це Зеленський повідомив журналістам після завершення брифінгу в Києві 23 липня:

“Один з варіантів, один з претендентів. Я з самого початку говорив, що Рябошапка – крутий фахівець, я бачу його одним з претендентів”, – зазначив Володимир Зеленський.

Джерело

Share