5000-річний рецепт!!! Використовуйте його кожні 5 років і попрощайтеся з хворобами!

Ще в 1972 році, неймовірний рецепт був знайдений в старих палатах тибетського монастиря. Найбільш чудовим в цьому рецепті є той факт, що йому 5000 років! Завдяки одному з ченців, у нас є цей дивовижний засіб, який лікує безліч захворювань. Проте, ці ліки вимагають особливої обережності, оскільки вони надто потужні.

На думку експертів, цей рецепт потрібно використовувати один раз в 5 років. Часник є основним інгредієнтом цих природних ліків. Аліцин, що міститься в часнику має сильну антибактеріальну дію, і він прекрасно працює в боротьбі проти вірусів, грибків і паразитів.

Вважається, що це природний засіб лікує атеросклероз, захворювання легенів, імпотенцію, синусит, гіпертонію, артрит, ревматизм, гастрит, геморой і т.д.

Деякі стверджують, що він підтримує здоровий процес втрати ваги, лікує поганий зір і проблеми зі слухом, і покращує обмін речовин.

Для цього рецепта вам знадобиться 350 г часнику і 200 мл 95% -ного спирту.

Спосіб приготування: Подрібніть часник і змішайте його зі спиртом. Перелийте суміш в скляну пляшку. Через 10 днів, процідіть рідину і вилийте назад в пляшку. Зберігайте в холодильнику протягом ще 2 днів.

Не використовуйте суміш протягом більш ніж 12 днів. Додавайте кілька крапель на склянку води і випивайте до прийому їжі. Візьміть 1 краплю перед сніданком, 2 до обіду, і 3 краплі перед вечерею.

Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням цього засобу. Не забудьте розповісти друзям!

Джерело

Share