6 способів купити квиток на літак за ціною квитка в кінотеатр

Коли чуєш, що квиток на літак можна купити всього за 300-400 рублів, то це здається нереальним, але це не так! Просто потрібно знати деякі секрети …

Отже, наша редакція провела розслідування і ми з’ясували, як можна істотно заощадити на перельотах!

Найвигідніше час для покупок квитків

Один з найголовніших секретів — це дата: намагайтеся купувати квитки не раніше і не пізніше 60-90 днів до ймовірної дати поїздки.

Також важливий місяць покупки: намагайтеся купувати квитки на літак з 15-их чисел січня до початку березня (за винятком лютневих святкових днів)

Ми з’ясували, що найдешевші квитки продаються по вівторках з 14 — 16 годин.

У вівторок і середу квитки теж досягають своєї мінімальної ціни у другій половині дня.

А якщо ви захотіли полетіти на вихідні, то рекомендуємо купувати квитки або в п’ятницю у вечірній час, або в суботу в будь-який час.

Збої в системі авіакомпаній

Немає такої системи, яка б працювала ідеально без усіляких збоїв. Найчастіше щастить тим, хто вбиває занадто складні маршрути, але особливо везучим везе і з простими рейсами.

Це скоріше чудо, ніж якась закономірність. Спрогнозувати якийсь збій неможливо, щоб купити саме той квиток, що вам потрібен, але ця щаслива випадковість може організувати вам спонтанний відпустку.

Ось де можна відстежити дешеві перельоти:

  • vandrouki.ru — блог, де публікується безліч класних і дешевих пропозицій по дешевим перельотів, переїздів і навіть «перепливаючи».
  • airfarewatchdog.com — на цьому сайті є привабливий розділ «50 кращих польотів». Оновлюється щодня і теж радує хорошими цінами.
  • secretflying.com — все свіжі та актуальні помилки на цьому сайті. Так як такі квитки розкуповуються за лічені хвилини, рекомендуємо вам підписатися на їх сторінку в фейсбук і стежити за твіттером, щоб завжди бути в курсі всіх помилок систем, може пощастить і вам!
  • holidaypirates.com — все вигідні ціни на святкові та вихідні рейси зібрані тут. Дуже зручно, що пошук ведеться тільки по потрібному вам аеропорту вильоту.

Бюджетні авіакомпанії

Або, як звичніше, лоукостер – це перевізники, в основі яких закладено принцип економії.

Одна з найпопулярніших європейських бюджетних авіакомпаній Ryanair відома своїми божевільними акціями. Не так давно вона заявила, що її рейси можуть стати безкоштовними до 2020 року.

Як використовувати всі фішки лоукостерів на прикладі Ryanair:

  • Вивчіть графік цін улюбленого оператора. Найдешевші квитки ірландців продаються за 54 і за 10 днів до вильоту.
  • Уникайте популярних міст. Якщо дуже хочеться в Париж, то не летіть в центральний аеропорт, виберіть Champagne-Ardenne або Ватри. Ціни на них істотно нижчі.
  • Не використовуйте для пошуку тільки офіційний сайт лоукостера, дивіться інші системи. Вони відстежують бюджетні авіакомпанії і студіюють помилки системи. Але не забувайте перевіряти рейси на «прямих» сайтах – рідко, але ціни можуть відрізнятися в меншу сторону.

Правило 24 годин

Забронювавши відповідні вам квитки, не полінуйтеся ще раз зайти в пошук і подивитися ціни на той же рейс. Дуже часто після бронювання пошуковик все скидає і вже показує більш дешеві варіанти перельоту. Якщо ваша бронь може знятися без штрафів, то вважайте вам крупно повезло. Існує сервіс yapta.com, де можна стежити за цінами саме вашого рейсу і в разі чого допоможуть замінити квиток на більш дешевий.

Приховане місто

Кінцевий пункт вашої подорожі може бути прихований всередині … Наприклад, якщо вам потрібен квиток в Анталью, то не потрібно підбирати квитки Київ — Стамбул, варто ознайомитись з іншими рейси з пересадками в Стамбулі, може вони виявляться дешевше прямого перельоту.

Джерело

Share