“90% українців “дупля не ріжуть”, хто за що відповідає в країні”, – Сергій Притула

Український ведучий, шоумен та волонтер Сергій Притула розкритикував українців за те, що більшість не знають, за що конкретні чиновники відповідають у державі.

Так, за його словами, більшість людей скаржаться на народних депутатів та президента, а не на, до прикладу, на ЖКГ чи депутатів районних рад.

“90% українців “дупля не ріжуть”, хто за що відповідає в країні. У чиновників різні завдання, різні повноваження, національні обов’язки і можливості”, – емоційно висловився Притула на зустрічі зі студентами у Львові, пише Українська правда.

“Коли в когось у підвалі тече вода і ніхто нічого не робить, то він (мешканець) виносить мозок депутату Верховної Ради. Він не виносить мозок своєму депутату в районній раді, де він живе, депутатам Київради, меру чи його заступнику по ЖКГ”, – обурився шоумен.

При цьому він нагадав, що депутати Верховної Ради мають приймати закони, а не розбиратися, чому вода зібралася в підвалі. Притула також переконаний, що коли люди почнуть розуміти, що президент не “садить”, буде трішечки всім спокійніше жити.

1

1

1

Джерело

Share