А заарештувати Гладковського він не хоче? Всім особовим складом Нацгвардії і СБУ, як Корбана. Або хоча б

Пост нардепа Мустафи Найєма передаємо мовою оригіналу.

“А арестовать Гладковского он не хочет?! Всем личным составом Нацгвардии и СБУ как когда-то Корбана. Или хотя бы протащить пару метров за волосы, усадить в бусик и депортировать на чартере как Саакашвили?

Повідомляє prefiksblog.co.ua

Как-то же это получалось. Хватало и полномочий, и воли, и решимости. Что ж не так?!
Уволил он его…”

Нагадаємо, Порошенко 4 березня підписав указ про звільнення Гладковського. Раніше президент підтримав припинення повноважень Олега Гладковського.
У розслідуванні журналістів програми Bihus.info говорилося, що заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його син Ігор з одним і чинний директор “Укроборонпрому” Павло Букін є учасниками схеми по розкраданню в оборонному комплексі України.

Розслідувачі стверджують, що заступник секретаря РНБО Олег Гладковський є близьким другом президента, а ще один учасник схем Віталій Жуков, який звільнився з “Укроборонпрому” в 2014 році, мав доступ до графіка виробництва і потреб заводів і домовлявся про ціну.
Тоді в “Укроборонпромі” заявили, що журналістське розслідування містить маніпуляці. А інформація про причетність Гладковського і керівництва концерну до розкрадань взята з закритих даних кримінальних справ.

Джерело

Share