“Або Сейшели, або тюрма”: Юлія Тимошенко зробила різку заяву в сторону Луценка

Кандидат у президенти, лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що після нечесних заяв генпрокурора Юрія Луценка проти її команди, вона не буде з ним спілкуватися.

Кандидат у президенти, лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко мала «особливий добрий пієтет» до нинішнього генпрокурора Юрія Луценка, який повністю втрачено у зв’язку з політичними репресіями проти «Батьківщини».

Про це Тимошенко заявила в опублікованому 7 березня інтерв’ю проекту KishkiNa шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної.

«Я завжди на нього дивилася як на людину, яка пройшла важкі випробування. Я пам’ятаю, як ми перестукувалися в клітках у Печерському суді і я пам’ятаю, як нас разом кидали в цей «обєз’яннік», який складався з кліток і, вибачте, відкритого туалету. Я думала, що людина, яка пройшла всі ці випробування, ніколи собі не дозволить політичних репресій проти невинних людей», – підкреслила вона.

За словами Тимошенко, Луценко заподіяв їй особистого болю, коли замість того, щоб стати генеральним прокурором, «залишився кумом олігарха».

«Луценко – співучасник політичних репресій. У тому числі і головний організатор політичних репресій, незаконних кримінальних справ, незаконних переслідувань, гучних та пустих заяв. І мені дуже шкода, що так закінчується його політичне життя. Я сподівалася, що Луценко стане арбітром нації, а він, на жаль, впадає в крайнощі – або Сейшели, або тюрма», – заявила вона.

Політик додала, що не буде спілкуватися з Луценком після всього, що він зробив за останні тижні.

Джерело

Share