“Агітує за тата?”: Донька президента засвітилась в Україні. Піар перед виборами

У 18-річної Євгенії Порошенко, дочки президента завершився перший семестр навчання в Лондонському університеті мистецтв (UAL). На канікули дівчина приїхала в Україну і відразу ж відправилася з першою леді в Херсонську область.

Не порушуючи традицій, діти Петра Порошенка прилітають на кілька тижнів на батьківщину, щоб активно засвітитися зі своїми батьками на різних заходах.

Два роки поспіль дівчата-двійнята Саша та Женя, а також їх брат Міша брали участь в акціях благодійного фонду Порошенка, присвячених світлому святу Пасхи: пекли паски разом з молоддю з особливими потребами. А 29 січня цього року прилетіли з Великобританії, щоб підтримати батька під час висунення на другий президентський термін.

Але так як зараз Саша, Женя і Міша вчаться в різних навчальних закладах – то канікули у них не збігаються і вони з’являються в Україні в різний час.

19 березня Женя Порошенко разом з першою леді приїхала в Херсонську область. Тут разом з мамою вона побувала в Новій Каховці і в Херсоні. Зокрема зустрілася з курсантами та викладачами під час відвідання Херсонської державної морської академії, а також відвідала Новокаховський інклюзивно-ресурсний центр.

Так як другий семестр в британському вузі починається 15 квітня, Євгенія встигне проголосувати на президентських виборах.

Нагадаємо, що Женя Порошенко вчиться на факультеті «Анімація» в Лондонському університеті мистецтв (UAL). Рік бакалаврату для іноземців коштує £ 19 350 або майже 701 000 гривень по курсу НБУ на 20.03.2018 року.

Михайло, молодший син президента в цьому році теж встиг засвітитися на заході з мамою. Хлопець навчається в «Конкорд коледжі» (Concord College), що в містечку Шрусбері. «Конкорд коледж» – це міжнародний навчальний заклад пансіон в графстві Шропшайр, яке спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в університети Великобританії.

1

В кінці лютого, під час канікул, він прилітав до Києва.

Міша сходив на богослужіння за упокій героїв Небесної сотні. Панахида пройшла в Михайлівському золотоверхому монастирі.

Джерело

Share