“Аналізи кандидатів в президенти”: Порошенко призначив час і зустріч. Зеленський запропонував свій варіант

У штабі кандидата у президенти чинного глави держави Петра Порошенка заявили, що Порошенко буде чекати кандидата у президенти Володимира Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків.

Про це на брифінгу 4 квітня сказав речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.

«В рамках підготовки до дебатів, Петро Порошенко завтра о 9 годині ранку чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті стадіону «Олімпійський» для здачі всіх необхідних аналізів, в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків», – сказав Медведєв.

За його словами, «це має бути незалежна експертиза сертифікованих лабораторій».

«Результати, які дадуть ці аналізи, вони, напевно, теж є важливими для виборців, виборці мають знати і це. Володимире Олександровичу, Петро Олексійович чекає на Вас завтра», – заявив політтехнолог і додав, що зустріч має відбутися о 9 ранку, тому що, зазвичай, аналізи здають зранку.

Зі слів Медведєва, якщо Зеленського не буде, то Порошенко сам здасть аналізи і поїде у справах.

Кандидат в президенти Володимир Зеленський у свою чергу не підтримав пропозицію Петра Порошенка здати аналізи у медпункті НСК «Олімпійський» та запропонував свій варіант.

Про це повідомив на брифінгу спікер штабу Дмитро Разумков.

Як зазначається, президента Петра Порошенка запросили здати аналізи у клініці «Євролаб». Там повідомили, що аналізи необхідно здати о 8 ранку у пʼятницю, 5 квітня. Клініка розташована на вул. Соломʼянській 11а.

Коментуючи ситуацію, Разумков заявив, дискусію щодо дебатів необхідно повернутися «на рівень кандидатів у президенти».

Джерело

Share