Ангела Меркель звернулась до Зеленського з гучною заявою. Ось, що вона сказала…

Канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України. Уряд Німеччини пообіцяв Україні подальшу підтримку.

Про це йдеться в повідомленні на сайті канцлера Німеччини: “Щиро вітаю з обранням на пост президента України”, – зазначила Ангела Меркель.

У повідомленні йдеться про те, що з часу Революції гідності двосторонні відносини між Україною та Німеччиною істотно активізувалися як в політичному, так і в економічному, соціальному і культурному плані:

“Стабілізація України і мирне врегулювання конфлікту для мене так само важливі, як і проведення ключових реформ судової системи, децентралізації і боротьби з корупцією”.

У вітальному зверненні вона додала:“Уряд Німеччини продовжить активно підтримувати Україну, особливо в її праві на суверенітет і територіальну цілісність”.

Ангела Меркель також зазначила, що рада буде прийняти новоспеченого президента в Німеччині і побажала Володимиру Зеленському удачі.

Нагадаємо, новий президент буде діяти досить швидко, рішуче і жорстко – і все для того, щоб «не втратити» і вибори парламентські.

Про це розповів політолог Руслан Бортник.

Джерело

Share