Армия США помогает готовить психологов для Нацгвардии Украины

Об этом говорится в сообщении пресс-службы НГУ:

Розпочався дводенний тренінг діагностики посттравматичного стресового розладу і його запобігання, який проводить мобільна тренінгова група 254-ого медичного загону збройних сил США.

Данну групу очолює підполковник Джефрі Басс, нейропсихолог, командир 254-го загону оперативного контролю над стресом збройних сил США.

Американські військові допомагають підготувати фахівців з контролю бойового та оперативного стресу серед гвардійців та психологів ЗСУ. Це третій за рахунком тренінг. Натомість, на першому акцентували увагу на роботі команд з контролю бойового і оперативного стресу особового складу в районі бойових дій, на другому вивчали аспекти реабілітаційних заходів після бойових дій.

За словами офіцерів США, учасникам тренінгу протягом 5-го та 6-го лютого покажуть приклади клінічної роботи з пацієнтами із психічними розладами, пов’язаними з травматичним стресом.

Полковник Бафф запевняє, що дані навчання дозволять зрозуміти емоційні проблеми у людей після перенесення важких травм отриманих під час військових дій.

Джерело

Share