Безсовісна! Щойно ця аф*гєвша Фреймут приперлася під Верховну Раду і влаштувала бездушну провокацію (ФОТО)

Телеведуча Ольга Фреймут обурила українців новою витівкою

Так, найвідоміший ревізор України прийшла під Верховну Раду роздавати кошенят.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Оксана Краснова.

«І тут мене бомбануло. Щойно ця аф*гєвша Фреймут приперлася під Верховну Раду з корзиною малюсіньких кошенят. Яких вона пхала всім депутатам підряд», – йдеться у дописі.

При чому, кошенят Фреймут впихала в руки не тільки нардепам, але й випадковим перехожим.

«Живих маленьких котейок!!!! Вона впихала в руки абсолютно незнайомим людям і з преспокійно відвалювала далі», – написала дівчина.

Користувачка обурилася, адже невідомо, що люди зроблять з маленькими котенятами, яких так бездумно віддає Фреймут. За її словами, один чоловік просто взяв кота, як кульочок зі сміттям і з огидою поніс кудись.

«Їх же спокійнісінько можуть викинути прямо там! А вони такі крихітні, тільки оченята відкрилися!!як можна впихати беззахисних тваринок всім підряд!? Це ж невідомо хто! Вона махала цими котенятками, як непотребом, як ганчірками!!!», – обурилася дівчина.

Нагадаємо, Ольга Фреймут, популярна українська телеведуча, всерйоз перейнялася ідеєю зняти телешоу про своїх хейтерів. Так телеведуча пояснила свої недавні походи на роботу до кривдників, розкритикувавших її в онлайн-режимі.

В інтерв’ю Ольга пояснила, що має в створенні шоу про хейтерів особисту мету – «подивитися в обличчя» тим, хто погано говорить про неї, та дізнатися, хто ці люди. Телеведуча також зазначила, що більшість її кривдниць – то «жительки бідних районів», а «офіси», про які вони пишуть в Інтернеті – лише невеличкі квартири.

Share