Бидляк – Фаріон накинулась на Зеленського! Мережа поставила її на місце

Члени політичної сили «Свобода» Ірина Фаріон та Ігор Степура побажали смерті журналісту Дмитру Гордону.

Така реакція була викликана заявою журналіста в одному з нещодавніх інтерв’ю про те, що він не любить лідера українського націоналістичного руху Степана Бандеру.

Фаріон нещодавно у Facebook назвала Гордона «тварюкою», «ворогом» і побажала йому «здохнути в диких муках». Таку ж позицію зайняв заступник голови Кіровоградської обласної ради: «Треба, щоб воно здохло. Слідом за Бузиною».

На скандальні заяви політиків Гордон відповів у своєму блозі, закликавши правоохоронні органи відреагувати на їхні погрози.

«Фаріон треба розглядати як психічно хвору людину або ж вона є агентом ФСБ Росії. Такі, як Фаріон, у переломні моменти нашої історії підіймають голови і починають підбурювати людей… Ні, щоб заспокоїтися, дати країні зміцніти, впоратися із зовнішнім ворогом», — відповів Гордон.

Також він повідомив, що негайно звернеться з офіційним листом до ГПУ, СБУ і МВС з вимогою розібратися в ситуації і вжити заходів.

Гордон зажадав негайної реакції від кандидата у президенти України від «Свободи» Руслана Кошулинського. «Або виключити Фаріон із партії, або знятися з виборів», — сказав він.

В свою чергу, Ірина Фаріон відповіла на звинувачення журналіста Дмитра Гордона, який назвав її агентом ФСБ.

Також вона виступила проти кандидата у президенти Володимира Зеленського, назвавши його виборців дебілами. Гнівний пост Фаріон оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

«Панове! Що я помітила. Там, кажуть, один га*дон в штани наклав від страху… Та кому ти потрібне, нещастя… Так от, панове. Всі найбрудніші коменти йдуть передусім від бидляка Зеленського. Як розкішно, що ми їх так просто і легко ідентифікували. Рівень підтримки цього блазня — це коефіцієнт дебілів у країні. Отже, на виборах ми отримаємо їхній перепис. І це прекрасно. Борітеся — поборете!» — написала вона.

Такі висловлювання не на жарт, розлютили прихильників Зеленського.

«Відьма! Подивимося, що вона заспіває після виборів», «Піднімає рейтинги Зеленському, молодець!», «Може, їй не місце серед людей? Де вона навчилася так собачитися?», «Дешева хуліганка – треба лікувати, але навряд чи допоможе», – пишуть обурені українці.

джерело

Share