“Білет в один кінець, ганьба на крові українців”: Мережа кипить після поїздки Бойка і Медведчука в Москву

В Україні різко відреагували на візит голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука і його однопартійця, кандидата в президенти Юрія Бойка до Москви.

На зустрічі з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим і главою «Газпрому» Олексієм Міллером, українські політики висловили повну готовність і далі вести переговори з Кремлем, передають українські ЗМІ.

Відносини з Москвою Медведчук і Бойко пообіцяли поліпшити і піти шляхом, який дозволить «прибрати взаємні обмеження, санкції і забезпечити нормальний товарообіг».

В Україні розтлумачили справжні цілі Медведчука і Бойка.

«Вони продемонстрували проросійському електорату на практиці, що вони – дійсно єдині, хто має «доступ до тіла», має ресурси для прямого діалогу з Кремлем», – пояснив український політтехнолог Олексій Голобуцький.

Відзначив він і важливий нюанс на зустрічі – краватки одягли всі, крім Медведчука. «Гарний спосіб показати, від кого насправді все залежить. Політиків багато – кум у Путіна один», – відреагував Голобуцький.

«Логічно, що на наступній зустрічі українські політики повинні вже стояти на колінах перед кріслами росіян. А десь перед самим днем голосування – Медведєв просто сидіти прямо на їхніх спинах», – написав політтехног, розтлумачивши, що українські політики не соромлячись говорили про те, що в Україні можуть віддати країні-агресору.

«Бойко в Москві. До цього заявив, що готовий до співпраці, формування коаліції з Тимошенко і «Батькивщіною». Раніше про підтримку Тимошенко заявив Тарута, в програмі якого офіційно записано позаблоковий статус України. Все таємне стає явним», – прокоментувала в Facebook віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Відреагував і заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

«Коротко про головне: в Москві відбулося розширене засідання політради платформи «За життя». P. s. А Міллер – жлоб. Заради «ватного» електорату міг би пообіцяти знижку і побільше», – написав він.

Зробив висновок з візиту Бойка і Медведчука в тил агресора і блогер Станіслав Цикаловський: «Було і раніше зрозуміло, але зараз просто оформили офіційно».

«Як Партію регіонів не назви, вона все одно залишиться Партією регіонів. Товариші вирішили наступити на граблі і замовили собі квитки в один кінець, у Ростов», – відреагував у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк.

«Команда Бойка-Медведчука вже визнала анексію Криму і «громадянську війну» на Донбасі. У Кремлі зроблять з цього тільки один висновок: якщо схавали захоплення 7% українських територій, можна рухатися далі, вглиб України», – зазначив він.

Джерело

Share