Бізнес з 17 років і зв’язок з РФ: сторінка в мережі і все про мажора на Hummer

У центрі Києва, на бульварі Лесі Українки, пізнім ввечері 24 липня колишній 23-річний водій елітного позашляховика Hummer на смерть збив дитину на пішохідному переході

Він тягнув тіло дівчинки по дорозі 50 метрів.

1

Потім водій-вбивця намагався втекти, попередньо знявши номери. Його вдалося затримати недалеко від місця аварії завдяки допомозі очевидців – водій на Toyota заблокував проїзд позашляховику.

Перевірка особистості встановила, що водієм Hummer опинився колишній боксер, а нині – підприємець, що займається продажем низькокалорійних солодощів, Кирило Островський. Раніше успішний спортсмен і навіть в певних колах відомий бізнесмен з охоче давав інтерв’ю. Однак зараз, після того як він зробив смертельне ДТП, знайти інформацію про Кирила проблематично.

2

Його приблизна сторінка в соцмережі Facebook практично порожня: є тільки одна фотографія, де молодий Кирило сидить на мотоциклі. Ні постів, ні відміток «подобається», ні списку друзів або передплатників на сторінці вже немає.

При цьому видно, що 5 квітня цього року була змінена обкладинка сторінки – додано нове зображення, тобто профіль хоч зрідка, але був активний.

3

Крім цього, навесні 2018 зі сторінки Кирила залишені відгуки на сторінках трьох ресторанів.

Більше інформації про його життя в соціальних мережах зараз знайти не можливо. Ні в Instagram, ні в раніше популярному “ВКонтакте” профілі Кирила Островського або оперативно пішли, або давно не існували.

4

У 2014 році Кирило Островський дав інтерв’ю діловому виданню “Капітал”, де розповів про виробництво так званих фітнес-десертів під брендом Fit & Sweet. На фотографії в матеріалі усміхнений Кирило стоїть поруч з вітриною солодощів власного виробництва, як він стверджує, смачних і корисних. “Киянин зробив бізнес на випічці низькокалорійних десертів”, – говорить заголовок інтерв’ю.

Сам Кирило тоді розповів, що для початку своєї справи йому вистачило всього лише 150 000 гривень.

“У Fit & Sweet трудяться 12 чоловік, крім самого Островського. Він тут директор, власник та інвестор в одній особі. На ньому також лежить просування компанії, бухгалтерія, адміністративні функції. В команді є кілька кухарів, продавців, які працюють за графіком “тиждень через тиждень”, і працівники доставки”, – йдеться в матеріалі.

5

Вказується також, що просування бізнесу починалося в соціальних мережах. Однак зараз активний профіль цього бренду в інтернеті знайти не вдається: або підприємець вже втратив до цього інтерес, або після гучного скандалу всі дані ретельно прибрали.

У Facebook однойменна сторінка числиться за виробництвом в Росії.

У Instagram та ж ситуація: є профіль тільки російського магазина.

Згідно з Єдиним реєстром фізичних осіб-підприємців України, якийсь Кирило Олегович Островський, який проживає в Оболонському районі Києва, займається роздрібною торгівлею овочів, фруктів і кондитерських виробів в спеціалізованих магазинах. Крім цього, він може торгувати тютюновими виробами.

Як ФОП Островський зареєстрував себе в 2012 році.

Источник

Share