Блогер: Написати цей пост мене змусила заява пані Тимошенко. Не можу сказати, що її звернення – це емоції, на мою думку, це більше раціо та логіка

Написати цей пост мене змусила заява пані Тимошенко.

Багато людей вчора передивились ефір, на який приїхав Президент Петро Порошенко. Я був запрошений, але не очікував, що все розвернеться в такому форматі. Про приїзд Президента всі дізнались за 5 хв до початку.

Тимошенко засудила поведінку Зеленського та висловила підтримку діючому Президенту! Не можу сказати, що її звернення – це емоції, на мою думку, це більше раціо та логіка. Розуміння того, що очікує країну в найближчі роки.

Хамське звернення, кидання слухавки, й справді нагадує незадоволеного таксіста на ланосі, який не знайшов адресу, передзвонив, проматюкався та кинув слухавку!

Я не вважаю, що така поведінка кандидата на пост Президента гідна. Я тільки тепер зрозумів, чому штаб його не випускає на публіку, чому не дають прямо спілкуватись. Бо кожна репліка, кожна фраза, це є провал. Зрозуміло чому уникають прямих ефірів, дебатів та будь-яких публічних розмов.

В кожній фразі відчувається: Шооо? Как? Идем кофе пить? Неееет! Я ухожу! І це зовсім не стиль Володі, це більше нагадує всім відомого олігарха.

Я не хочу мати такого представника держави, нам треба пройти цей шлях виборів, і якщо ми пережили Януковича, то точно переживемо кандидата Зеленського!

Джерело

Share