Боєць ЗСУ зробив пропозицію дівчині-поліцейській на очах у начальства і здивованих колег – зворушливі кадри

День закоханих багато хто вважає найбільш слушним приводом для романтичних зізнань.

Прес-служба Національної поліції Одеської області порадувала позитивною новиною і романтичними фотографіями, зробленими в День Валентина: боєць ЗСУ перед строєм патрульних зробив пропозицію своїй коханій – співробітниці Нацполіції.

“В Одесі в цей день прекрасна пара, де обидва, Ігор і Юля – наречений і наречена захищають мир і спокій України. Вони вирішили створити сім’ю.”

Про це повідомляє Діалог.UA.

Цікаво, що романтичний сюрприз для прекрасної нареченої її нареченому допоміг організувати начальник патрульної поліції області Юрій Рибак. Начальник на ранковому шикуванні привітав підлеглих з Днем закоханих. Після цього перед строєм з’явився Ігор з розкішним букетом квітів.

Ставши на одне коліно, закоханий попросив Юлю стати його дружиною. На очах дівчини з’явилися сльози щастя – сюрприз вдався на славу. Майбутніх молодят привітали колеги та керівництво.

“Служба в поліції за три роки об’єднала 19 щасливих пар, саме серед поліцейських. У патрульних пар вже народилося 10 малюків, які в майбутньому поповнять наші ряди”, – напівжартома-напівсерйозно коментують подію в прес-службі Нацполіції.

1

Джерело

Share