БПП хоче заблокувати вихід в ефір серіалу Слуга народу

У розпорядженні журналіста Олександра Дубинського опинилося листування, яка може свідчити про організацію Адміністрацією президента кампанії по недопуску в ефір серіалу “Слуга народу-3”.

Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на видання “Коментарі“.

Кампанія по недопуску на телеекрани серіалу “Слуга народу – 3” з Володимиром Зеленським у головній ролі може бути справою рук нардепа від БПП, екс-голови правління КВУ Олександра Черненка. Доручити ж йому завдання зірвати показ серіалу могла Адміністрація президента. Про це свідчать скріншоти листування нібито Черненка з нібито помічником Петра Порошенка і аудіофайли рекомендацій депутата, в яких він повідомляє про свої дії.

“Я думаю, що ми нацькуємо громадськість на цей серіал, коли він вийде. ЦВК дуже акуратні в цьому питанні, вони з ініціативою точно не вийдуть, але якщо до них буде звернення, вони будуть реагувати. І Нацраду потрібно підключити”, – вважає Черненко.

Крім того, він пропонує задіяти громадську раду при Нацраді з питань телебачення і радіомовлення, щоб провести експертизу серіалу перед показом на предмет наявності в ньому агітації.

На скріншотах також видно, що Черненко погоджує текст новини КВУ по експертизі, яка незабаром була опублікована на сайті і Facebook-сторінці комітету.

Джерело

Share