“Через підтримку України”: пропагандистка Кремля накинулась на Кікабідзе

Пропутінська журналістка грузинського походження Тіна Канделакі накинулась з критикою на легендарного грузинського актора Вахтанга Кікабідзе.

Очолююча російський телеканал Матч ТВ тепер вже російська телеведуча Тіна Канделакі вирішила розкритикувати популярного грузинського актора Вахтанга Кікабідзе передає Politeka. «Рупор Кремля» в особі Канделакі, вилив потік бруду на легендарного Міміно за його підтримку Україні.

Як відомо, Кікабідзе після війни в 2008 році в Грузії категорично відмовився виступати в Росії. А після окупації Росією частини України всім серцем підтримує нашу країну в боротьбі з російськими загарбниками.

Канделакі опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook c фотографією Вахтанга Кікабідзе, на якій актор стояв на тлі пам’ятника Степана Бандери і відкрито дарував свою чарівну посмішку фотографу.

Канделакі не змогла стриматися, і зробила спробу вимазати брудом актора, який годиться їй у батьки і етнічно вважається її співвітчизником.

«Збулася мрія грузина! Ганьба всієї Грузії! Побирається, де наллють!”,- написала Канделакі.

Складно уявити, що трапляється з мозком звичайного гомосапієнса, який починає свою кар’єру в російських ЗМІ. Канделакі явний приклад тотальної деградації людини, якій з ранку до ночі говорять одне і теж. Примітно, що телеведуча пізніше видалила цей пост, очевидно зрозумівши, що “наговорила зайвого”.

У свій час Кікабідзе восени 2014 року в інтерв’ю одному з українських видань заявив, що якби був молодший, то зараз би воював на Донбасі на боці Києва.

1

При цьому російського лідера Володимира Путіна він називав загарбником і політиком чорної сили. Останній раз Вахтанг Кікабідзе, що підтримує Україну, виступив в нашій країні навесні 2015 року в Києві. Свій концерт він присвятив пам’яті героїв Небесної Сотні. Останні місяці Кікабідзе перебував у Грузії і не виїжджає за межі країни через погіршення самопочуття.

Джерело

Share