“Через порохоботів”: Царьов подав до суду на Facebook

Політик-втікач Олег Царьов, політолог Сергій Марков, продюсер Олена Райська і адвокат Євген Тарло подали позови проти Facebook через неодноразові блокування і видалення їх акаунтів у цій соцмережі.

Як інформує replyua.net з посиланням на “Національну службу новин”, така заява пролунала від Олега Царьова під час прес-конференції.

За його словами, в соцмережі Facebook він зареєструвався у 2013 році, і ця соціальна мережа була для нього дуже зручною, і через неї він поширював інформацію, яка була опозиційною по відношенню до політики колишнього президента України Віктора Януковича.

Царьов заявив, що керівництво Facebook видалило його сторінку, яка налічує 300 тисяч підписників, не пояснивши причини.

“Facebook демонстративно не виконує вимоги російського законодавства. Вони не виконують вимоги “Роскомнадзора” – виходить, у США монополія на спілкування. Я знаю, що на Порошенка працює фабрика тролів. Їх називають “порохоботи””, – розповів Царьов.

Він підкреслив, що “в Facebook створений цілий алгоритм з видалення і блокування акаунтів тих, які виступають проти теперішньої української влади”, і якщо “надходить більше 100 скарг, акаунт автоматично блокують”. На думку політика-втікача, “ця машина працює ефективно і постійно”.

джерело

Share