Чорновіл: Юлія Тимошенко буде притягнута до суду

Кандидатці у президенти та лідерці “Батьківщини” Юлії Тимошенко може загрожувати кримінальна справа, якщо буде доведено її причетність до спроби підкупу кандидата Юрія Тимошенка.

Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” заявив політолог Тарас Чорновіл, пише Gazeta.ua.

“Коли рейтинги реально падають і ти випадаєш з другого туру, починається відчуття паніки. Юлія Володимирівна, мені здається, почала робити помилки. Наскільки я розумію, там не керівництво “Батьківщини”, а керівництво якихось технічних дрібних партій, які грають в обозі “Батьківщини”, були використані для того, щоб спробувати підкупити Тимошенка (Юрій Тимошенко, кандидат в президенти України – ред.). Добре, що він виявився чесним та мудрим, щоб своєчасно повідомити прокуратуру, СБУ, зафіксувати переговори і всі факти”, – наголосив Чорновіл.

Він додав, що якщо буде доведено участь у підкупі людей, які пов’язані з Юлією Тимошенко, то це може вилитися у кримінальну справу проти неї самої, адже буде зрозуміло, що вона замовник злочину.

“Якщо вдасться розірвати ті взаємозв’язки, то вона зробить те, що робить зазвичай – підставляє та здає людей. Хтось через це може сісти в тюрму, а їй, як завжди, нічого не буде. Але зазначу, що це є істерика, бо однофамільці значення на результати виборів не дають жодного, це доказано всіма штабами та всім досвідом останніх 15 років”, – зазначив політолог.

Нагадаємо, співробітники Генеральної прокуратури України разом з Держбюро розслідувань і Службою безпеки України затримали двох осіб, які намагалися дати хабар кандидату в президенти Юрію Тимошенко за відмову від участі у виборах.

За висновками з матеріалів, вилучених під час масових обшуків СБУ та ДБР у пов’язаних із “Батьківщиною” офісах, на купівлю голосів виборців представники Юлії Тимошенко витратили шонайменше мільярд гривень тільки в одній області.

Нагадаємо, за даними журналістів програми “Гроші” серед найбільших донорів партії кандидата у президенти України Юлії Тимошенко ВО “Батьківщина” – це касирка супермаркету у передмісті Києва, безробітний мешканець Сум, його землячка, я ка працює на автомийці і фіктивне підприємство записане на методистку із дитячого садочка в Умані.

Зазначимо, народний депутат, голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв опублікував деталі про росіян зі схеми підкупу виборців, в якій фігурують нардепи з фракції “Батьківщина” Юлії Тимошенко – Валерій Дубіль та Руслан Богдан.

Правоохоронці 21 лютого провели більше 30 обшуків у декількох регіонах України за ознаками створення злочинної організації, яка намагалась створити “виборчі піраміди” для впливу на волевиявлення українців.

Раніше в ефірі “Прямого” політолог Тарас Чорновіл заявив, що заклик Юлії Тимошенко здійснити імпічмент президента є спробою відволікти увагу суспільства від виборчої піраміди за участі російських громадян, яку побудували у партії ВО “Батьківщина”.

Джерело

Share