“Чучало в білих носках”: Добкін нецензурно вилаявся у прямому ефірі (відео)

Михайло Добкін перейшов на мат в прямому ефірі ток-шоу

Михайло Добкін, котрий нещодавно крив матом журналістку, вирішив використовувати нецензурну лексику і в прямому ефірі політичного ток-шоу на телеканалі ZIK – пише РБК-Україна.

Під час політичної дискусії між Михайлом Добкіним і Романом Реведжуком харківський депутат вилаявся матом, назвавши учасника Майдану “порохоботом хрін*вим”. Конфлікт стався на тлі заяви Реведжука про появу демократії з нинішньою владою.

“У студії телеканалу це опудало сидить тут у білих шкарпетках. Порохобот хрєн*в, розповідає тут, що тут визначилися. Ти рот закрий, тобі два тижні залишилося”, – сказав Добкін в прямому ефірі.

До речі, в коментарях слова Михайла Добкіна дехто підтримав.

“Демократія? Це ти про що порохоботіще в білих шкарпетках трещиш? Від твоєї так званої демократії втекло 8 – мільйонів населення країни; хто має протилежну думку щодо думки Пороху, той рука, нога Кремля і Москви; телеканали ледве витримують агресію по відношенню до них і відбивають”, “Він про яку демократію говорить? В країні ворожнеча і “хитання”, де ти побачив демократію?”, – вважають в мережі

Але більшість називають Добкіна “хамом” і “опудалом”, якому місце не у Раді чи на телеканалах, а у інших місцях.

“За ним психіатри плачуть!” – пишуть юзери.

Джерело

Share