Дебати на Олімпійському таки відбудуться, Зеленський і Порошенко нарешті домовилися: що відомо на даний момент

На НСК Олімпійський відбулася зустріч представників штабів кандидата в президенти України Володимира Зеленського та чинного президента Петра Порошенка. Про це розповів генеральний директор комплексу Віктор Анісімов, повідомляє Цензор.нет.

Так керівник стадіону Олімпійський заявив, що дуже радий, що організація зустрічі претендентів на пост президента країни відбудеться на стадіоні. Також він зазначив, що нарешті відбувся діалог між протиборчими сторонами. В ході дискусії було вироблено формат зустрічі кандидатів. Для кандидата Зеленського і президента Порошенко формати розрізняються.

Однак Анісімов відмовився говорити про подробиці, так як вони пов’язані з комерційною таємницею і з деякими аспектами забезпечення безпеки.

Нагадаємо, портал Акценти писав про те, що Зеленський пояснив, чому розмовляв з Порошенком зухвалим тоном в ефірі «Право на владу» . Кандидат в президенти Володимир Зеленський сказав, що намагається «бути мужиком», як йому радив Петро Порошенко. Більш того, він зазначив, що пристрасті розгорілися після того, як почали обговорювати дату дебатів. Сам Зеленський вважає, що там немає чого обговорювати.

Також Акценти писав про те, що чим ближче до кінця квітня тим ясніше стає ситуація з дебатами . Так, після безлічі переговорів і інтриг і питань все-таки стало відомо, що дебати на НСК «Олімпійський» пройдуть 19 числа.

Про це повідомляє прес-служба Володимира Зеленського. Також в штабі уточнили коли саме відбудуться дебати, правда до сих пір залишається один не вирішене питання, а саме чи будуть присутні на дебатах обидва кандидати.

Нещодавно Акценти писав про те, що політтехнолог Михайло Подоляк на своїй сторінці в соцмережі Facebook відреагував на так звані «переговори» Петра Порошенка і Володимира Зеленського в ефірі програми «Право на владу» .

Так політтехнолог Подоляк написав довгий пост. У ньому він зазначив, що чинний президент програє через нерозуміння принципів виборчої кампанії, яку веде його опонент. Він порівняв одного з кандидатів з хитрим боксером, який посміхається і піднімає руки в радісному вітанні. А потім боляче б’є нишком.

Джерело

Share