Денис Казанский: За ці питання Порошенку точно було б соромно

Повернувся з прес-конференції. Чесно кажучи, було досить нудно. Більшість питань були відверто беззубими — або гнівні постріли у молоко, або ванночки з теплою водою. Дмитро Гордон взагалі прийшов, щоб прорекламувати свій творчий вечір.

На жаль, мені не дали можливості поставити запитання. Але у мене було заготовлено відразу кілька варіантів на випадок, якщо хтось поставить подібне питання первіше за мене (я наївно думав, що президента закидають важкими питаннями).

Ось моя трійка:

1. У 2015 році ви дали завдання підлеглим за 2 тижні зупинити нелегальний видобуток бурштину і публічно обіцяли особисто приїхати та перевірити. З тих пір минуло майже три роки, але бурштин досі продовжують добувати нелегально. Чому до сих пір ви не подали законопроект щодо легалізації видобутку бурштину або не зупинили грабіж надр якимось іншим способом?

2. Минулого року ви позбавили громадянства нардепа Артеменка з РПЛ та Сашу Боровика, після того як з’ясувалося, що у них є паспорти Канади та Німеччини. Чому ви не зробили аналогічний крок по відношенню до мерів Геннадія Труханова та Андрія Аксьонова, у яких російські паспорти? Чи означає це, що громадяни Росії в нашій країні мають якийсь імунитет у порівнянні з громадянами інших країн?

3. Народний депутат Олег Недава з вашої фракції публічно виступав з підтримкою Юрія Іванющенка та заявляв, що буде захищати Іванющенка у європейських судах. Чи згодні ви з такою його позицією? Чи готові ви також захищати Іванющенка у європейських судах? Якщо ні, то чому депутат Недава продовжує залишатися у фракції БПП і робити заяви в тому числі і від вашого імені?

Що ж, почекаю наступної можливості поставити Петру Олексійовичу ці питання.

 

Share