“Для миття туалетів інтелект не потрібен!”: Дружина “кума Путіна” Оксана Марченко накинулася на українців

Дружина проросійського українського політика Віктора Медведчука, Оксана Марченко, виступила зі скандальною заявою щодо дерусифікації України. Вона образила український народ і його культуру.

Свій істеричний пост з приводу української мови Марченко оприлюднила в Instagram, передає Діалог.UA.

Скандальна телеведуча, дружина українського політика Віктора Медведчука , журналістка Оксана Марченко, різко висловилася щодо мовного закону в Україні. Новий пост з’явився на її особистій сторінці в соцмережі Instagram.

Знаменитість повідомляє, що вчені Massachusetts Institute of Technology вивчили глобальну мережу мов. Вони з’ясували, що сучасна кроскультурна комунікація тримається всього на 6 мовах – англійській, іспанській, французькій, італійській, російській та німецькій, тобто на тих, що найчастіше використовуються для перекладу інформації між різними культурами.

“Патріоти”, о жах! Я не бачу там української! Що ж відбувається!? А відбувається наступне: під прикриттям” захисту мов “нинішня влада, активно проштовхує новий мовний закон, хоче відрізати українців від світу і перетворити в “німе” плем’я 3 сорту.

Припустити, що українці масово вивчать одну з іноземних мов і будуть користуватися нею як носієм – утопія, марення! Українська належить до слов’янської групи мов, тому нам так просто вивчити російську. Значить, нам запросто можна володіти мовою світової науки. Але нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію та ін. російською, і “горе-патріоти” відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації.

1

А обдарованим одиницям доведеться перенавчатися. Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальниця, збирачам полуниці і просто жебракам не потрібно багато знати? Вони повертають Україну в “кріпацький” лад, де темним, забитим українцям нема чого думати? Звичайно, для миття туалетів інтелект не потрібен”, – написала Марченко.

Вона також зазначила, що всі діти українських чиновників навчаються за кордоном і ніхто не вивчає українську мову. У той же час Марченко зазначила, що сама прекрасно володіє рідною мовою, і наочно це продемонструвала, закінчивши пост українською.

“Як українка я вільно володію українською та російською мовами (як і переважна більшість українців), розумію всі слов’янські мови, спілкуюсь англійською. Але як громадянка України я виступала проти дискримінації інтелекту співвітчизників, приниження російської та мов національних меншин, хоча їх захищає Конституція України (ст. 10, 11, 22).

Вільних громадян “вільної” країни заганяють у “стійло”? Чому влада маніпулює вами? Може, вони вже досягли успіху та українці втратили можливіть аналізувати і просто реально мислити?”, – закінчила свій пост Оксана Марченко.

Джерело

Share