“Для України краще було б, щоб він був живий”: Савченко виступила з цинічною заявою щодо колишнього ватажка ДНР

Позафракційний депутат ВР Надія Савченко , яка не змогла пройти в новий склад вищого законодавчого органу нашої країни, заявила, що, якби ватажок самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко був живий, для України це було б краще.

Як передає replyua.net , відеоінтерв’ю відповідного змісту опублікували читачі «Обозревателя» на офіційному Telegram-каналі видання. «Ти зізнавалася, що тиснула руку колишньому ватажкові« ДНР »Олександру Захарченко. Якими були твої відчуття, коли дізналася, що його підірвали в ресторані?», – поцікавилися у Савченко.

У відповідь нардеп сказала, що вона бачила чимало смертей. «Єдине – для України було б краще, якби він був живий. У людей, які все затівали, було певне розуміння, навіщо потрібен конфлікт. Вони його краще відчули і розуміли, що треба закінчувати. Безумовно, людину завжди шкода. Саме як людину. Шкода, що трапляються вбивства, що люди не проживають своє життя спокійно в світі. Чи не розвивають країну, а знищують її. Напевно, Захарченко гідний був життя», – сказала вона.

Джерело

Share