Дмитро Разумков заявив з якою метою увійшли люди в команду Зеленського

Дмитро Разумков заявив, виступаючи в ефірі 112 каналу, що люди, в команді Володимира Зеленського, прийшли до влади не за грошима, оскільки більшість з них цілком самодостатні.

Як підкреслив спікер штабу переможця президентських виборів, ці люди прийшли до влади для того, щоб реально змінити країну.

За словами Дмитра Разумкова, чутки про те, ніби за Володимиром Зеленським хтось наглядає, насправді не відповідають дійсності. Він пояснив, що переможець президентських виборів «сам за собою наглядає».

Саме Зеленський є ідейним натхненником всього того, що в підсумку і сталося. Це було його особисте рішення, і з ним переможець президентських перегонів пройшов всю кампанію. Більш того – політтехнолог упевнений, що Зеленський з гідністю нестиме це рішення протягом наступних 5 років, і воно буде позитивом для країни.

Також оцінив Разумков і людей, які увійшли в команду новообраного глави держави. Він підкреслив, що вони прийшли в українську владу зовсім не за грошима.

Велика частина цих людей – цілком самодостатні громадяни. У владу вони пішли тільки заради того, щоб реально змінити Україну на краще.

Джерело

Share