Дно пробито! Церква в нас уже «приватна власність». Московський поп з посіпаками напали на журналістів (ВІДЕО)

Настоятель храму УПЦ Московського Патріархату у Бродах зі своїми парафіянами напав на знімальну групу програми «Правда. Розслідування», яка транслюється на телеканалі НТА.

Про це у своєму «Facebook» повідомила журналіст Катерина Широкопояс.

За її словами, парафіяни почали вести себе агресивно через незручні питання до батюшки.

«Сьогодні я і розкольницею і найманкою і богохульницею була, а і ще дітям моїм то воздасться і це всього лиш реакція на моє просте запитання до священика (батюшки), як йому вдалося і звичайно за які гроші збудувати церкву для громади і за 5 метрів від церкви трьохроверховий маєток, але то вже для них з матушкою віряни московського патріархату у всій красі)», – написала вона.

На відео видно, як прихожани УПЦ МП (до речі, незаконно збудованої) поводились агресивно і з лайкою кидались на журналістів, перешкоджаючи їх роботі. Згодом журналістів просто виштовхали, вдаривши при цьому Катерину Широкопояс об браму церкви.

При цьому вони вигукували, що це приватна територія.

Коментуючи, хто саме її штовхав, журналістка відповіла: «Істінно верующий», якому як і їхньому батюшці, було дуже цікаво, хто мене сюди прислав, а і ще хто мені гроші на бензин, машину і куртку дав, особливо на куртку)».

Як пише журналістка, за версією парафіян, священик свій дім збудував, бо мама його в Італії працює і гроші передає.

Зазначимо, що храм УПЦ МП у Бродах є самобудом, збудованим майже 10 років тому.

За даними видання «Високий замок», землю під церкву, де колись був старий будинок, викупила колишня дружина одного бродівського судді. Потім вона його знесла. У неї був документ на землю і документ на будівництво індивідуального житлового будинку. Вона його почала будувати. На стадії незавершеного будівництва подарувала його релігійній громаді УПЦ (Московського Патріархату).

Share