ДО ПОЛІЦІЇ КРАЩЕ НЕ ЗВЕРТАТИСЯ! Жертва пограбування заявив, що після того, як він надав свої особисті дані поліції, на нього «вийшли» здирники

Київська поліція продає здирникам телефонні номери жертв пограбувань.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив користувач з ніком Konsta Ku – «Це відпрацьована схема, в якій поліція продає здирникам дані про щойно скоєні злочини. Людям телефонують і обіцяють повернути викрадене в обмін на грошовий переказ. Природно, нікому нічого не повертають».

На підтвердження своїх слів він наводить історію про те, як після пограбування його автомобіля з подальшим зверненням його ж до поліцейських, йому подзвонив незнайомець і почав пропонувати повернути за гроші вкрадені з машини документи.

«Але номер, за яким мені дзвонили, був лише в слідчого і декількох близьких людей – грабіжники його отримати не могли. Ніяких документів у мене не зникало. «Зникли якісь документи» – так я відмазався від настирливого оперативника. На питання «ви працюєте у поліції?» голос роздратовано відповів «та яка тобі різниця», – підкреслює Konsta Ku, публікуючи скріншот повідомлення з погрозами від вимагача.

Крім того, він зазначає: в службі власної безпеки МВС фактично відмовились розбиратись в ситуації, запропонувавши лише написати відповідну заяву до райвідділу за місцем проживання – «Читай, до райвідділу, з якого надходять погрози».

«Якщо в центрі Києва (Печерський райвідділ, відділення на Бессарабській площі) працюють такі гопники в погонах, то де те місце, де їх немає?», – резюмує Konsta Ku.

Share