Дочекалася!!! Андрій Ейдер, наймолодший з усіх звільнених з полону моряків, освідчився своїй дівчині.

Звільнений український полонений 19-річний Андрій Ейдер, матрос катера «Бердянськ», захопленого російським спецслужбами в Керченській протоці в листопаді минулого року, освідчився коханій дівчині просто у госпіталі, де зараз проходить лікування та реабілітацію. Молоді люди кажуть, що зустрічалися три роки. А дев’ять місяців полону, в якому перебував Андрій, стали для Марини справжнім випробуванням.

Взагалі, зізнається Андрій, він планував освідчитися своїй коханій, щойно зійшовши із трапу літака у «Борисполі». Однак Марина просто не встигла приїхати в аеропорт.

Повідомляє bbc-ccnn.com

“Він дуже хвилювався, попросив мене купити обручку з діамантами, – каже кореспонденту «Західного аргументу» мати Андрія Ейдера пані Вікторія. – Про його наміри освідчитися просто у палаті госпіталю Марина не знала. Знали лише ми – батьки. Тож для неї це стало цілковитою несподіванкою. Робив він усе це без свідків. А потім вночі тихенько до мені каже: «Мамо, глянь на руку Марини – бачиш, у неї обручка».

Андрій із Мариною познайомилися три роки тому у компанії спільних друзів.

“Разом гуляли по вечорах у дворах багатоповерхівок. Тож тепер і жартують, що познайомилися вони на дитячому майданчику, – продовжує пані Вікторія. – Закохалися одразу, а потім сталося таке із тим полоном… Маринка дуже за нього хвилювалася. Чи не щодня листи писала, по ночах не спала. І завжди повторювала, що обов’язково дочекається свого Андрія. Так і сталося!”

Марині ще немає 18 років. Цього року вона стала студенткою. Мріє вивчитися на економіста. А весілля планують не раніше, ніж через рік, адже наречена ще неповнолітня. Та й Андрію треба одужати – у нього осколкове поранення ноги. Але навіть після усього пережитого хлопець планує повернутися на флот. Каже, життя свого без моря не уявляє.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело

Share