Дочок Порошенка немає у списках вступників до українських вишів

Прес-служба першої леді обіцяє до початку навчального року повідомити, де здобуватимуть вищу освіту дочки глави держави.

У цьому році 18-річні дочки президента Євгенія та Олександра Порошенко завершили навчання у британському «Конкорд коледжі» (Concord College).

Який ВНЗ вибрали дівчатка-двійнята досі не відомо.

Так, дочки глави держави сфотографувалися для альбому, здали іспити, відгуляли випускний і приїхали з Англії в Україну, щоб традиційно з’явиться з мамою на урочистостях на честь Дня Незалежності.

Прес-секретар першої леді Марини Порошенко Інна Битюк повідомила, що до початку навчального року з’явиться інформація, де ж будуть отримувати вищу освіту Олександра та Євгенія.

«До початку навчального року ми оприлюднимо інформацію», – пообіцяла помічниця Марини Анатоліївни.

Проте до 1 вересня залишилося два дні, а ніякої конкретики досі немає.

На офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де можна подивитися хто в який виш України вступив і чи потрапляє він на бюджет, дочок Петра Порошенка не знайшли.

Швидше за все дівчатка будуть вчитися за кордоном, адже їх старший брат Олексій (нардеп від БПП) отримував освіту в Лондонській школі економіки і політичних наук (LSE) і Європейському інституті управління бізнесом (INSEAD) у Франції.

Цілком імовірно, що для отримання вищої освіти дочки Порошенка теж вибрали LSE, тим більше відомо, що Саша Порошенко в «Конкорд коледжі» вивчала економіку. Багато одногрупників дітей президента вступили саме сюди.

На сайті навчального закладу відсутні списки тих, хто вступив в цьому році. Лише зазначено, що для іноземних студентів ознайомча екскурсія по школі і заселення в кампус відбудеться з 24 по 28 вересня, а деякі програми починаються з 21 вересня.

Повідомляється, що плата за навчання в 2018-2019 році для іноземних студентів програми бакалаврату – £ 19 152 або майже 694 000 грн за курсом НБУ на 29.08.2018.

 

Share