Дocuть! Зеленський тepмiнoвo пpuїздuть в Рaдy! Бyдyть мacoвi звiльнeння. Пpeзuдeнт вuрiшuв бiльшe нe тepпiтu!

Співробітники величезного відомства готуються до звільнення

Зеленський збирається особисто вмовляти народних обранців віддати свій голос за знищення такого відомства, як ЦВК

На своїй сторінці в Facebook глава партії “Голос” Ярослав Юрчишин повідомив. що у Верховній Раді посилюють охорону у зв’язку з очікуванням приїзду президента Володимира Зеленського, які має намір закликати народних депутатів голосувати за відставку Центральної виборчої комісії.

“У парламенті посилена охорона. Буде Володимир Зеленський. Буде закликати відставити ЦВК”, – зазначив він.

Напередодні з’явилася інформація щодо нових дострокових виборів. Таким чином може бути так, що після закінчення всього процесу освіти місцевих громад пройдуть дострокові місцеві вибори в кількох областях. Відповідне заяви зробив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура.

Саме він зізнався, що є величезна бажання провести місцеві вибори, але тільки після того, як буде завершено процес децентралізації. За словами Олександра, він цілком може закінчитися вже наступної весни. В результаті громади будуть сформовані, і в цей момент логічно провести наступну перезавантаження.

Правда вже зараз є кілька регіонів на які керівництву партії треба звернути особливу увагу і внести в них корективи, стверджує Качура. Він не став уточнювати про які саме районах йдеться, виділивши лише тільки те, що на Сумщині є такий проблемний місто. Природно журналісти стали цікавитися мав він на увазі також і Одесу, Харків, Луцьк та Київ, на що Качура тільки підтвердив, що теж вважає ці міста “проблемними”.

Відзначимо, Центральна виборча комісія затвердила обсяги видатків на можливі довибори до Верховної Ради, а також на місцеві вибори в 2020 році. Комісія також внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Джерело

Share