Долю не обдурuш: найвідомішuй nровидець назвав ім’я нового президента – Порошенкy не nозаздриш!

Знаменитий астролоr i nровидець назвав ім’я майбутнього президента України. Зірки склалися таким чином, що очолити Україну повинен артист. Що стосується Петра Порошенка, то астролог повідомив невтішні новини.

У кого найбільше шансів перемогти на президентських виборах 2019, чого очікувати від дня голосування, який лідер зможе зробити Україну успішною. Про все це в ексклюзивному коментарі Фактам ICTV розповів астролог Влад Росс.

На думку астролога, найбільші шанси на перемогу у виборах президента 2019 у Володимира Зеленського.

Коли я робив гороскоп для країни на рік, то побачив сонце, що сходить. Сонце означає творчість. Тому я вже тоді говорив, що президентом має стати артист. Це або Вакарчук, або Зеленський, або Тимошенко. Тобто повинен перемогти артист. Але серед усіх згаданих, Володимир Зеленський найяскравіший представник. Тим більше, зірки показують йому найбільші шанси.

На думку Влада Росса, що не краща ситуація і у Петра Порошенка.

Коли він оголосив на з’їзді, що буде балотуватися, Місяць була в дискурсі, тобто в жалюгідному становищі. Темна Місяць свідчить про те, що свою презентацію як президента в цей час не варто представляти.

Яким буде день виборів

Як говорить астролог, приводу хвилюватися за свою безпеку немає. Загалом, день обіцяє бути спокійним.

Буде спокійний місячний день черепахи. Взагалі черепаха – це повільне і спокійне тварина. Але можливі фальсифікації. Меркурій в цей день з’єднується в рибах. А Меркурій – це завжди підрахунок голосів.

Можливо, навіть знайдуть новий варіант фальсифікації. Але такий результат підрахунків всіх здивує. Тому, з точки зору підрахунку голосів, гіршого дня для виборів годі й шукати. З точки зору безпеки – все буде цілком нормально.

Ким за знаком зодіаку повинен бути майбутній лідер, здатний на зміни

Якщо брати за знаками зодіаку, то це однозначно Водолій. Для нього це просто суперможливості щось міняти. Лідери, які народжуються під цим знаком, є єдиними, хто здатний на серйозні зміни. Так, вони будуть не відразу. За моїм прогнозом, приблизно через сім років в Україні буде зруйнована корупція і почнеться інтенсивне економічне зростання.

Джерело

Share