Долю «Північного потоку-2» вирішено: «Ми досягли угоди, Франція і Німеччина тісно співпрацювали». Меркель оголосила про домовленості

Сьогодні вирішувалось питання розширення «Третього енергопакету» Євросоюзу на «Північний потік-2». Німеччина сильно пручалась, Москва істерила і собі, адже позитивне голосування, згідно чинного загальноєвропейського законодавства, плутає всі її «карти»

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про те, що країни Євросоюзу дійшли згоди з приводу регулювання проекту «Північний потік-2», повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

«Що стосується газової директиви, то ми досягли угоди, і це стало можливим завдяки тому, що Франція і Німеччина тісно співпрацювали», — сказала Меркель. При цьому вона не стала уточняти деталі досягнутого компромісу.

Як повідомлялося, однією з погоджених пропозицій стало те, що відповідальність за газопроводи з третіми країнами, як от Росією, лежить на країні, де газопровід вперше зустрічається з європейською мережею.

Таким чином Берлін і Париж домовилися, що всі рішення по «Північному потоку-2» прийматиме Німеччина, що повертає ситуацію до попередньої змови Берліну та Москви. Погоджені поправки дають шанс на втілення проекту «Північний потік-2», який опинився під загрозою через позицію Франції. Тепер все залежить від позиції США.

Джерело

Share