Доставлений з дивними симптомами: активіст, який зіпсував Путіну фінал чемпіонату, у важкому стані потрапив до лікарні

У Москві в дуже тяжкому стані потрапив до реанімації такий собі Петро Верзілов – видавець “Медіазони” і учасник Pussy Riot, який зірвав гучною акцією Путіну фінал ЧС – 2018.

Про захворювання Верзилова повідомило російське опозиційне видання “Медіазона”.

В реанімацію Верзилов потрапив у вівторок, 11 вересня. Його госпіталізували в токсікореанімічне відділення однієї з лікарень Москви. Це, а також дивні симптоми, дозволяють говорити, що опозиціонера могли отруїти.

Погано Верзілова стало відразу після суду, де розглядається справа його матері. Він ліг спати о 18:00, а прокинувшись поскаржився на те, що почав втрачати зір. Його стан стрімко погіршувався. До 22:00 він вже не міг говорити, а також ходити. Рідні екстрено викликали швидку допомогу. Коли лікарі приїхали, у опозиціонера трапилися судоми і марення, він майже впав у кому.

“Перестав реагувати на мене, впізнавати”, – розповіла дівчина Верзилова активістка Pussy Riot Вероніка Никульшина, уточнивши, що зроблені аналізи нібито “нічого поганого не показали”.

Далі все стало ще підозріліше. Рідних, включаючи маму, перестали пускати до опозиціонера. Не говорили з ними, про діагноз чоловіка. Однак діагноз дізналися кремлівські пропагандисти. За їхніми даними, у Верзилова трапилася вертебро-базилярна недостатність – порушення мозкового кровообігу. Вони зараз активно переконують, що ця хвороба нібито може бути і з природних причин. Хоча при такому діагнозі більш імовірно отруєння. Пропагандисти також запевнили, що його життю нічого не загрожує.

Варто відзначити, що Верзилов дуже розлютив Кремль своєю участю в акції 15 липня на фіналі ЧС-2018 разом з Pussy Riot. Вони в поліцейській формі вибігли на стадіон, зірвавши важливий особисто для президента РФ захід. У Мережі підозрюють, що потрапляння Верзилова в реанімацію – помста.

 

Share