Довгий час боролась з важкою недугою: Сьогодні перестало битися серце української телезірки

Психолог популярних телепроектів Алевтина Шевченко померла через важку недугу .

Жінка пішла з життя 13 лютого. Про останніх місяцях її життя дочка Марія Попова розповіла на сторінці в Facebook.

За словами родички, Алевтина Шевченко довго і безуспішно боролася з раком легенів, який медики діагностували серпні минулого року. На той момент хвороба досягла піку – четвертої стадії. Марія Попова відзначила, що вже тоді психолог могла померти. Однак лікарі допомогли прожити ще півроку.

Жінка “протрималася на препаратах”. А в середу у неї відмовили легені та серце. Марія Попова запевняє, що пацієнтка померла без мук.

1

Дочка розповіла, що покійна не розповідала про своє захворювання. Алевтина Шевченко намагалася уникнути жалості від оточуючих. Вважала, що друзі і знайомі поховають її при житті через смертельний діагнозу. Тепер же все близькі зможуть попрощатися з Алевтиною в ритуальному залі Лісового кладовища. Церемонія відбудеться 15 лютого о 11.00.

Марія Попова важко переживає смерть матері. На своїй сторінці в соціальній мережі вона поділилася трагічним віршем, в якому висловила свої емоції. Дівчина наголосила, що не дуже захоплюється поезією, але зараз почуття рвуться назовні.

1

За життя Алевтина Попова запам’яталася глядачам тим, що брала участь в створенні популярних телепроектів “Говорить Україна” і “МастерШеф”. Вона виступала експертом по психології.

Джерело

Share