Друзі! Потрібен резонанс та підтримка! Суд через пару годин! Він сирота, який з перших днів на війні…

Нагадую, друзі, у вівторок, 5 лютого — о 14:00 Верховний суд (Пилипа Олика, 8). Наша вимога — скасувати несправедливий вирок трьом добровольцям.

Передісторія:

1. Троє військовослужбовців перебуваючи на «нульовій» позиції, у відповідності з наданими їм правами, передбаченим ст. 15 Закону України «Про боротьбу з тероризмом», зупиняють авто, що прямує в район АТО.

2. Водій авто сказав, що він міліціонер, але документів при собі не мав. Вартові не повірили.

3. Вилучили в незнайомця мобільний телефон, у якому побачили панорамну зйомку бойових позицій, номери операторів мобільного зв’язку Російської Федерації, травмат із затертим серійним номером, згорток з невідомим вмістом. Запідозрили, щось тут не так.

4. Доставили затриманого на блок-пост «Вєтєрок» на його автівці, бо свого транспортного засобу у добровольців не було. Працівники поліції на блокпосту «Вєтєрок» встановити особу не змогли і…відмовили в його затриманні.

5. Тоді троє військових вирішили доставити затриманого командиру роти, але командира не знайшли.

6. Тоді вони повертаються на свою позицію з цим затриманим, і там їх арештовують.

Звинувачення: погроза вбивством, викрадення людини, розбій, угон, групова хуліганка, наркотики, посягання на життя правоохоронця…

Це був дійсно правоохоронець.

Миколу Агапова (Яму), він — сирота з Херсонщини, який з перших днів на війні, засудили до 8,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Романа Щурова (Спікера), родина включно з маленькими дітьми якого знаходиться на окупованій території, а сам він хворий після численних поранень не має змоги допроситися навіть мінімального лікування, засудили до 8 років з конфіскацією майна.

Вадима Фещенка (Рекса), — так само, як Спікера.

Приходьте на суд, хто зможе.

Нагадую, друзі, у вівторок, 5 лютого — о 14:00 Верховний суд (Пилипа Олика, 8). Наша вимога — скасувати несправедливий…

Опубліковано Тетяною Кавепещенко Понеділок, 4 лютого 2019 р.

Share