«Друзі президента» наносять удар у відповідь: Журналіста-розслідувача звинуватили у співпраці з ФСБ

Про це в Facebook повідомив скандальний блогер Андрій Дзіндзя, опублікувавши в мережі кілька фото, на яких показаний міністр закордонних справ РФ Сергія Лаврова з дядьком-полковником і братом дружини Бігуса. За даними блогера, брата звуть Андрій Соболєв, і він проходив навчання в Академії держслужби в Москві, передають Патріоти України.

1

«Сім’я дружини Дениса Бігуса патріоти, правда Росії, а не України. І навіть активно цікавляться практикою шпигунства, судячи по книгах на полиці, і люблять почитати про досвід ЦРУ», – написав в мережі Дзіндзя.

Блогер припустив, що інформаторами авторів журналістського розслідування «Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні листування)» могли бути російські спецслужби.

1

1

«Задумайтеся — Денис Бігус отримав анонімну інформацію і розкрив дані про те, що всупереч заборонам з Росії в Україну через посередників поставлялися запчастини для наших БТРів. Можна тільки уявити, як полювали за цими поставками служаки російської ФСБ», – наполягав блогер.

У свою чергу в ефірі одного з українських телеканалів Бігус підтвердив наявність російської рідні, проте з родичами його дружини в останній раз бачився в 2012 році. «У дружини є родичі в Росії, так. Я бачився з ним в 2012 році», – підкреслив він.

У той же час, про можливе місце роботи цього родича журналіст не повідомив. Також на питання про зв’язки, які підтримує його сім’я з цим родичем, Бігус відповів: «Ми не найближчі родичі. Я розумію хайп, я бачив заголовки, вони прямо круті. Ми з ним побачилися і через три роки Росія почала війну».

Відзначимо, що скандальний блогер Андрій Дзіндзя відомий своїми замовними публікаціями в мережі і відвертою дезінформацією. Ще коли він був у «Автомайдану» в 2014 році блогера звинуватили в крадіжці грошей.

1

За інформацією ЗМІ, Дзіндзя знаходиться під заступництвом сім’ї народного депутата, голови комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського, за чиєю вказівкою здійснює політичне «мочилово».

Джерело

Share