Друзі, вчора я остаточно переконався в тому, який є наш Президент

Михайло Шнайдер

Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

Друзья, вчера я окончательно убедился в том, что нам неимоверно повезло с Президентом. Ведь Владимиру Александровичу, всего лишь за ТРИ МЕСЯЦА, удалось сделать больше, чем Петру Алексеевичу за целых ПЯТЬ ЛЕТ.

Зеленскому удалось добиться освобождения наших Ребят. Ему удалось стабилизировать валютный курс и укрепить Гривну. Был распущен недееспособный парламент и обновлены все ветви Власти. В Украину наконец-то начали заходить Инвестиции. Ну а самое главное заключается в том, что впервые за НЕСКОЛЬКО ЛЕТ, у нас появилась надежда на Лучшее. У нас появилась уверенность в завтрашнем Дне. Мы по-настоящему начали гордиться своей страной и своим Президентом. И это просто удивительные Ощущения. Спасибо вам Владимир Александрович. Вы действительно достойный президент, достойного Государства.

Нагадаємо

Допоки всіх 35 в’язнів Кремля не посадили у президентський літак у російському аеропорту “Внуково”, ніхто не міг сказати напевне, що обмін полоненими між Україною та Росією точно відбудеться.

“Все має статися найближчими днями. Якщо цього не станеться зараз, тоді нас загнали у погану гру”, – так на початку тижня з тривогою в голосі розповідав про обмін з РФ один високопоставлений представник влади.

Про те, що тема обміну була надсекретною і надважливою для Володимира Зеленського і влади, може свідчити той факт, що президент відмовлявся розкривати будь-які деталі обміну навіть депутатам фракції “Слуга народу”.

А вже за два дні, 7 вересня, все стало явним – Зеленський зумів домовитися з президентом Росії Володимиром Путіним про обмін 35 українців, яких РФ роками не віддавала.

Як відбувся і як проходив обмін – читайте в матеріалі “Української правди”.

З чого і коли почався обмін полоненими

Інформацію про підготовку до обміну полоненими “Українська правда” дізналася від своїх джерел в Офісі президента напередодні Дня Незалежності. Але офіційний процес стартував ще раніше.

Джерело

Share