Дуже хочу щоб її показали по телевізорі! У Росії пенсіонерка жорстко “попустила” Путіна.

Пенсіонерка з Іркутської області в Росії вказала Путіну на жахливий стан, до якого він довів країну.

Відповідне відеозвернення з’явилося на сторінці опозиціонера Олексія Навального, пише Обозреватель. (Щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Та яке ж ви ясне сонечко, Володю! При такому ставленні до народу ви ним і не були ніколи, і не будете. Ви взагалі усвідомлюєте, в якому стані Росія? Володимире Володимировичу, ну добре, погралися ви своїми гарматами “пук-пук”. Здійснилася дитяча мрія. Ви ж відірвалися від нашого життя! Від Росії, яка вам довірилася. Подивіться, який рейтинг у вас був”, – висловилась вона.

Торкнулася пенсіонерка і теми будівництва залізниці Москва-Пекін. “Повз кого їхати будете? Повз людей у постолах? Повз жебраків і убогих? Запущених лісів, полів і сіл, де немає ні світла, ні доріг?” – сказала вона.

“Ви гігантоманією якоюсь займаєтеся. То Північний потік, то Південний. Годівницю для скількох влаштували. І гребете, і гребете з Росії. Ви що робите, Володимире Володимировичу?” – з подивом звернулася пенсіонерка.

За її словами, медицина, освіта та інші сфери в жахливому стані. “Володимире Володимировичу, зупиніться!” – закликала вона.

“Дуже хочу, щоб звернення до Путіна цієї пенсіонерки з Сибіру показали по телевізору. Падіння рейтингу до 10% гарантовано”, – відреагував на відео Навальний. Підтримали його думку і користувачі. “Чесна бабуся”, “Молодець”, “Не побоялася правду сказати”, – написали в коментарях.

Джерело

Share