«Дуже зворушливо»: в Ужгороді нацгвардійці паперовими корабликами нагадали про полонених моряків

На центральній площі Ужгорода нацгвардійці роздали сотню паперових корабликів. Їх армійці виготовили власноруч. На одному боці намалювали синьо-жовтий прапор, на іншому – написали прізвища полонених Росією моряків, повідомляє «5 канал».

Біля центральної ялинки вишикувалися 70 військовослужбовців і рівно опівдні розпочали флешмоб. Захід одночасно стартував ще в кількох обласних центрах країни. Юнаки, даруючи символічні кораблики, розповідали перехожим суть цієї акції – підтримати ув’язнених окупантами українських моряків та їхні сім’ї і нагадати українцям про те, що не всі можуть святкувати Різдво в родинному колі.

«Молодці, дуже зворушливо. Треба всім повставати, щоб визволити тих хлопчиків; треба, вони заслужили бути коло батьків», – каже місцева мешканка Марія.

«Ми проводимо такий захід для того, щоб ці військовослужбовці, які перебувають в полоні, зокрема, полонені моряки, знали, та їхні родини пам’ятали, що у нас є такі війська, яким небайдужа доля своїх побратимів», – розповідає заступник командира батальйону НГУ Йосип Бак.

Share