“Екс-товариші по службі будуть в істериці”: В Україну втекла ще одна терористка “ДНР”

Стало відомо про те, що в Україну вирішила втекти ще одна терористка, яка орудувала в “ДНР”. Дана особа здала українським спецслужбам особисту інформацію бойовиків, які служать в першій танковій роті сепаратистів.

Інформацію надає блогер Фашик Донецький на своєму сайті , передає “Діалог.UA“.

Як повідомляється, ще однією терористкою-перебіжчицею виявилася 28-річна Маргарита Пономаренко, яка проживає в Донецьку. Також у блогера є інформація про те, що ця особа була коханою сепаратиста.

За словами втікачки, її рішення про перехід пов’язано з розчаруванням в ідеях так званої “Новоросії”.

Відзначається, що коханим Маргарити був бойовик на прізвисько “Картина”, або Тарбаєв Олександр Миколайович. Народився він 8 квітня 1976 року. Відомо, що він є командиром першої танкової роти 11 ОМСБ “ДНР”.

“Чувак полонив Маргариту блатним базаром, бо відсидів у в’язниці, а також татуюваннями, які зробив там же”, – написав блогер.

Через деякий час терористка прийняла рішення дати згоду на програму Служби безпеки України під назвою “На тебе чекають вдома“. Маргарита втекла в Україну, прихопивши з собою флешку, на якій є особисті дані всіх російських окупантів, які служать в першій танковій роті “ДНР”.

Більш того, терористка-перебежчиця передала співробітникам СБУ ряд інших даних про сепаратистів. “Дякую, Маргарито. Твої колишні товариші по службі будуть в істериці дуже скоро”, – підсумував блогер.

Нагадаємо, Світлана Дрюк , вона ж “Вітерець”, підірвала 7 російських танків і перейшла на сторону України.

Джерело

Share