Елітні маєтки та мільйони в банку Порошенка: Гладковський показав декларацію

З початку поточного року Олег Гладковський отримав майже два мільйони гривень доходу, з цієї суми зарплата його склала лише 223 тис.

Колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський вніс перед звільненням декларацію за 2019 рік. Про це йдеться в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, повідомляє Корреспондент.

Згідно з декларацією він отримав 1,9 млн гривень доходів з січня, а його дружина зберігає 1,4 млн доларів в Міжнародному інвестиційному банку (МІБ), кінцевим бенефіціаром якої є Президент Петро Порошенко.

Дохід Гладковського склав 1,7 млн ​​гривень дивідендів від ПАТ Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд Сова, кінцевим бенефіціаром якого він є, і 223 тис. гривень зарплати в РНБО.

Його дружина заробила за цей час 1,3 млн гривень.

При цьому декларація Гладковського за 2018 рік відсутня в реєстрі.

Нерухомості особисто в Гладковського немає.

Він прописаний у будинку в Козині (Київська область), який належить дружині на 863 кв. м (вартістю 1,7 млн гривень).

У власності його дружини також є дві земельні ділянки в Козині на 2,4 тис. кв. м, земельну ділянку на 0,6 тис. кв. м і будинок на 294 кв. м (вартістю 1,3 млн гривень) в Горі (Київська область), квартира на 419 кв. м і 2 гаража по 15 кв. м в Києві.

При цьому є ще дві ділянки на 2,4 тис. кв. м і два будинки на 595 і 589 кв.м. в Козині і квартира в Києві на 76 кв. м (вартістю 1,2 млн гривень).

Нагадаємо, за даними ЗМІ, учасниками схеми з розкрадання в оборонному комплексі є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор з другом і директор Укроборонпрому Павло Букін. У вказаній схемі також нібито задіяні керівники оборонних структур різних рівнів. В Укроборонпромі звинуватили журналістів в маніпуляціях, крім цього, Гладковський попросив припинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО. Національне антикорупційне бюро почало досудове розслідування.

Джерело

Share