Француз Бернар-Анрі Леві розкрив скандальні подробиці про кандидата в президенти Володимира Зеленського

Філософ Бернар-Анрі Леві розкрив скандальні подробиці про кандидата в президенти України Володимира Зеленського, якому він організував зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном. Гучними подробицями про Зеленського Леві поділився з впливовим виданням The Wall Street Journal , передає “Діалог.UA” посиланням нa Depo.ua

Леві вдалося поспілкуватися з Зеленським , коли він допоміг організувати його недавню півгодинну зустріч з Макроном. Філософ дізнався думку шоумена з питань, на які той боїться публічно відповідати, щоб не втратити підтримку виборців напередодні виборів . По всій видимості, побоювання Зеленського з цього приводу не позбавлені сенсу. Леві після розмови з ним натякнув, що кандидат – “пустушка” без особистої думки. ” У хлопця немає погляду, в нього є очі, але немає погляду “, – запевняє француз. Здивувала Леві позиція Зеленського щодо агресора Володимира Путіна. Шоумен хвалився, що зможе його розсмішити. ” Нехай це буде натягнутий сміх, але все ж “, – заявив кандидат в президенти України. Він, по всій видимості, вважає це великим досягненням. Радує Зеленського і те, що він відомий в Росії.

Молоді росіяни, вони добре мене знають і будуть сміятися разом зі мною “, – заявив він французу. З якоїсь причини його хвилювала більше молодь РФ, а не власної країни. Говорили вони і про єврейське походження Зеленського. Леві намагався дізнатися у нього про рівень антисемітизму в Україні після Революції Гідності. Шоумен відповів недоречно.

” Той факт, що я єврей , займає 20-е місце в довгому списку моїх можливостей “, – видав він. Після розмови із Зеленським філософ був спантеличений, що українці готові довірити своє майбутнє такій людині. Він прийшов до висновку, що найкращим президентом для України стане його опонент Петро Порошенко. ” Він (Порошенко – ред.) Не сказав свого останнього слова. Для України і для Європи він повинен перемогти “, – констатував француз.

Джерело

Share