ГЕТЬ ПОДУРІЛИ???!!! Вже після травневих свят українців чекає нове подорожчанням

За останніми даними, в Кабінеті міністрів вирішили питання вартості залізничних квитків

Вирішили його не на користь українців – подорожчанню бути.

Як повідомив керівник “Укрзалізниці” Євген Кравцов, відомство вже отримало відповідь від Державної регуляторної служби.

“Ми пройшли узгодження на рівні профспілок. Отримали відповідь від ДРС і Мінекономіки. Зараз ми знаходимося на фінальній стадії з кількома міністерствами і я сподіваюся, що в травні ми зможемо говорити, що рішення прийнято і ми його втілимо в життя”, – заявлено Кравцов.

Він також додав, що квитки з новою ціною можуть з’явиться в продажу відразу ж після травневих свят.

Нагадаємо, раніше керівник “Укрзалізниці” розповів наскільки подорожчають квитки на потяги. За його словами, запланували зростання вартості в два етапи, на 10-12% кожен – у другому і в третьому (або четвертому) кварталах.

Що стосується самих травневих, то “УЗ” в черговий раз розгнівала українців. Справа в тому, що за станом на 4 квітня, «Укрзалізниця» ніяк не могла почати продаж квитків з 23 квітня 2018 року по деяких напрямках. Так, на сайті бронювання квитків «Укрзалізниці» не можна було купити квитки зі столиці в Дніпро, Херсон, Запоріжжя та Миколаїв з 23 квітня – система повідомляла, що поїздів немає.

Раніше в мережі бурхливо обговорювали жахливий стан приміської електрички, в якій змушені їздити українці. Користувач з ніком Дядя Саша опублікував на своїй сторінці в Twitter фотографії електрички, яка курсує в Харківській області.

Share