“Гocпoдь допоможе, і повернемося на посаду Президента.” — Петро Порошенко у Львові зробив заяву

29 квітня під час візиту до Львова глава Української держави Петро Порошенко заявив, що він планує ще раз балотуватися в Президенти України, передає кореспондент видання “ГОРДОН“.

“Мій український народ подарував мені велике щастя – бути лідером всієї держави і всієї великої нації ці п’ять років, а Господь допоможе, і повернемося на посаду Президента”, – сказав він.

Президент закликав українців не втрачати віри в “перемогу, Україну, армію, віру і мову”.

“Це той державний фундамент, який дозволить нам подолати бідність, увійти в Європу, захистити членство в НАТО і вивести Україну на те місце, яке вона по-справжньому заслуговує”, – додав Порошенко.

21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента, явка виборців становила 61,37%. Згідно з даними опрацювання 100% електронних протоколів, за засновника і художнього керівника студії “Квартал 95” Володимира Зеленського проголосувало 73,22% виборців, за Порошенка – 24,45%.

Порошенко після оголошення попередніх даних “Національного екзит-полу” заявив, що наступного місяця покине пост глави держави, але не піде з політики.

Джерело

Share