“Гопник в футболочці з комплексом Наполеона”: Журналіст жорстко висловився про Зеленського

З Зеленським довго носилися, як ніби він маленька дитина. Придумували для нього дивні виправдання: нове обличчя, такий талановитий шоумен, вміє грати Президента в кіно, створив бізнес з нуля, зовсім ні крапельки не пов’язаний з Коломойським, адже він за все хороше і проти всього поганого, треба дати йому шанс, він навчиться, йому допоможуть, а ще як він завзято жартує про Порошенко.

Про це у своєму блозі пише український журналіст Дмитро Литовченко, повідомляє Prefiks Blog.

Він зазначає, із Зеленським сюсюкалися журналісти, винятком стало лише розслідування про офшорну компанію Зеленського і про його гроші, отримані з російського держбюджету. Більшість політиків виправдовували його некомпетентність і навіть звичайні українці, які повинні будуть зробити свій вибір 31 березня, увірували в фразу «головне, людина хороший».

Дмитро Литовченко пише, що зараз вже терпець увірвався, набридло. Пора визнати – Зеленський тупий, головний його талант – це дрімуча «зелена» тупість, а головна його характеристика – підпорядкування Коломойському. Штаб Коломойського давним-давно сховав свого дорогого кандидата від людей і показує його виключно в своїх рекламних роликах. Інакше ніяк. Зеленський навіть на лояльному каналі «1+1» по скайпу з власного офісу з 6-секундною затримкою примудрився нести оту муру і закінчити свій «феєричний» виступ фразою «зуб даю».

Журналіст зазначає, годі й говорити про передвиборчі зустрічі Зеленського з бізнесом і дипломатами. «Гопник в футболочке» з комплексом Наполеона, заздалегідь вважає себе Президентом, але нічого не розуміє, що це означає, що не розбирається ні в одній сфері, крім вульгарних туалетних бидло-жартів свого «Кварталу». Він навіть відмінний проект «Ліга сміху» зіпсував, тепер це його особистий агітаційний майданчик з перервами на рекламу. Зеленський навіть не здатний зв’язувати слова в осмислені пропозиції. Найкраще у нього виходить читати чужий сценарій, а без сценарію він лише тупо киває своєю усміхненою головою і протяжно мукає «Ye-e-es, я гото-о-о-овий». Дивує, що він ще над Кличко знущався, який, у порівнянні з Зеро – геній.

Джерело

Share