Гриценко домовляється про об’єднання ще з п’ятьма кандидатами

Кандидат у президенти України від “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко вже об’єднався з лідером “Самопомочі” Андрієм Садовим на президентських виборах-2019. Наразі він веде переговори про об’єднання ще з п’ятьма кандидатами, а також політичними партіями і громадськими організаціями.

Гриценко веде переговори з Ігорем Смешком, Русланом Кошулинським, Дмитром Добродомовим, Романом Безсмертним та Вікторем Кривенком. В ефірі телеканалу ICTV він заявив, що усі ці кандидати абсолютно проукраїнські і також вважають неприпустимою фальсифікацію виборів, пише 24 Канал.

“Я не можу з етичних міркувань, поки ми не погодили, розповідати про результат. Але із зазначеними та іншими людьми, представниками громадянського сектору, ми проводимо ці консультації. І я впевнений, що об’єднаються всі, для кого насправді Україна вище особистих амбіцій чи якогось особистого інтересу”, – заявив Гриценко.

Також кандидат у президенти сподівається, що про свою позицію заявить ще й лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

Хто лідирує у президентській гонці: дані соціологічної групи “Рейтинг”

Володимир Зеленський – 25,1%;
Петро Порошенко – 16,6%;
Юлія Тимошенко – 16,2%;
Юрій Бойко – 11,3%,;
Анатолій Гриценко – 7,7%.
Хто вже підтримав Гриценка на виборах?

Навколо Анатолія Гриценка, як єдиного кандидата на майбутні президентські вибори, поступово формується так би мовити “Демократична політична платформа”. До неї окрім “Громадської позиції” Гриценка та “Самопомочі” Андрія Садового, вже долучилися: “Рідна країна” Миколи Томенка, “Хвиля” Віктора Чумака, “Європейська партія України” Миколи Катеринчука, “Альтернатива” Єгора Фірсова та “Демократичний альянс”.

Також, Гриценка на виборах підтримали народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко, які напередодні вийшли з фракції БПП.

Share