Грубе порушення Регламенту: Рада хоче скасувати нещодавно прийнятий закон

Рада може скасувати закон про імпічмент.

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт №1012-П «Про скасування рішення Верховної Ради України від 10.09.2019 року про прийняття в цілому як Закону України проєкту Закону про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)».

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроєкт містить низку системних недоліків. Зокрема, більша частина його положень є компіляцією норм Регламенту Верховної Ради України та прийнятого Верховною Радою України восьмого скликання в цілому проекту Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України.

«ЗВАЖАЮЧИ НА ВИКЛАДЕНЕ, ПРОПОНУЄТЬСЯ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ВІД 10 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ ПРО ПРИЙНЯТТЯ В ЦІЛОМУ ЯК ЗАКОНУ УКРАЇНИ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ ПРО ОСОБЛИВУ ПРОЦЕДУРУ УСУНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПОСТА (ІМПІЧМЕНТ) (РЕЄСТР. № 1012 ВІД 29.08.2019) ЯК ТАКЕ, ЩО ПРИЙНЯТЕ З ГРУБИМ ПОРУШЕННЯМ РЕГЛАМЕНТУ», – СКАЗАНО У ПОВІДОМЛЕННІ.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як працюватиме президентський закон про імпічмент.

Джерело

Share