Гучне повернення на ТБ: Савік Шустер запускає новuй, на цей раз потужнішuй проект, в якому буде…

Савік Шустер запускає новий проект! Відомий телеведучий в рамках створеного ним фонду Open Mind Foundations запускає проект «Вибори 2019», в якому зможе взяти участь кожен.

Всі, хто забажає, зможуть проголосувати на сайті та поділитись своїми емоціями по відношенню до кандидатів у президенти. Як тільки сайт збере достатньо даних для аналітики,
Савік Шустер вийде в ефір на ютьюб-каналі проекту і особисто висвітлюватиме хід передвиборчої кампанії в Україні.

Приєднуйтесь до нас! Попереду багато цікавого.
Звернення Президента Фонду Савіка Шустера «Ми завжди намагаємося зрозуміти, що думає світ. Ми майже ніколи не ставимо собі питання, а що світ відчуває? Я впевнений, що в нашому тісно пов’язаному світі емоції визначають дії.

Як однієї людини, так і великої кількості людей. Ми будемо вимірювати та вивчати ваші емоції, щоб зрозуміти, що насправді відбувається і має відбуватися в країні. Цей метод ми назвали афектометр, від латинського слова аffectus – відчуття.

Інакше кажучи, це термометр відчуттів. Ми намагатимемося розуміти емоції народу, викликані найважливішими питаннями, і показувати тим, хто при владі, які рішення приймати правильно, а які їхні рішення вселяють в людей приниження, страх і злість. Все це ви побачите і зрозумієте в прямому ефірі.
Перша важлива подія цього року, яка хвилює всіх – президентські вибори. З них і почнімо.

Джерело

Share