Гучне розслідування журналістів “Наші гроші”: Порошенко вимагає термінової перевірки

Президент підтримує відсторонення від посади першого заступника секретаря РНБО, зважаючи на суспільний резонанс довкола розслідування.

Президент України Петро Порошенко вимагає від правоохоронних органів терміново перевірити інформацію, оприлюднену журналістами програми “Наші гроші”, пише 5 канал.

Про це повідомив речник Глави держави Святослав Цеголко у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Також стало відомо, що Глава держави підтримує тимчасове відсторонення від посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського.

“Президент України підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов’язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування. Петро Порошенко вимагає у правоохоронних органів проведення термінової перевірки інформації, викладеної в журналістській програмі “Наші гроші” для спростування або підтвердження оприлюдненого”, – написав Цеголкоу вівторок, 26 лютого.

Йдеться про розслідування, що стосується можливих розкрадань в оборонній сфері. Напередодні журналісти програми “Наші гроші” (Bihus.info) оприлюднили матеріали, в яких заявляють про викриття масштабних схем розкрадання в оборонному комплексі, до яких можуть бути причетні посадовці. Йдеться про події 2014-2016 років.

Зауважимо, що в державному концерні “Укроборонпром” уже відреагували на розслідування. Зокрема, там заявили: журналісти маніпулюють закритою інформацією, яку могли отримати у межах кримінальних проваджень.

Джерело

Share